Lussy Sky посів третє місце на чемпіонаті світу з брейкдансу

496

B-boy Олександр Гатин-Лозинський посів третю сходинку світового чемпіонату з брейкдансу WDSF. Львів’янин виступає під псевдо Lussy Sky.

Змагання за перші місця відбулися 23 червня в китайському місті Наньдзін.

У двобої за третє місце український b-boy переміг представника Венесуели на ім’я Gibrahimer Beomont (Lil G), повідомила Всесвітня федерація спортивного танцю.

Переможцем турніру серед чоловіків став Менно ван Ґорп (Menno Van Gorp) з Нідерландів, другу сходинку посів Іссей Горі (Issei Hori) з Японії.

Перше місце серед жінок здобула b-girl Юаса Амі (Yuasa Ami) з Японії.

Українець Олександр Гатин-Лозинський – шестиразовий чемпіон світу з брейкдансу. Шлях до трійки лідерів він пробивав з-поміж 150-ти учасників із 70-ти країн. Це перші офіційні змагання, де зібрали найсильніших b-boys та b-girls з усього світу.

Наш Lussy Sky, переміг представника Венесуели, але поступився першим місцем танцівникові з Нідерландів, а другим – бібою з Японії.

«Конкуренція була дуже сильна. Я знав, що в мене є шанси. Тому відчував себе комфортно там. Хотілося виграти і я старався для того, але я отримав те, що отримав і насправді результат хороший», – каже Олександр.

У батлах, які тривали увесь день, журі оцінювало техніку, динаміку та складність елементів. Тепер, переглядаючи чемпіонат, Олександр зрозумів, у чому були його помилки.

«Потрібен був баланс. Я дав акцент на імпровізацію, а потрібен був баланс. Технічну частину і фрістайл з’єднати разом. От що я буду робити на наступному чемпіонаті», – розповів Олександр Гатин-Лозинський.

Спортивна федерація, через яку китайська сторона й запрошувала Олександра, не змогла профінансувати його участь. Тому організатори взяли усі витрати на себе. У 2024 році брейкінг буде на Олімпійський іграх у Парижі, тож в Україні мали б і на державному рівні підтримати цей напрямок.

«При підтримці, такій як федерація, можна бути впевненим, що більше талантів, більше людей, які мають цей потенціал, зможуть розкритись, вони зможуть поїхати і показати себе і показати, що ми можемо, а можемо багато», – каже b-boy та друг Олександра – Олександр Богачук (Drud).

Lussy Sky танцює вже 15 років. Він семикратний чемпіон світу з брейкінгу. Тільки за минулий рік Олександр виграв 13 з 18 чемпіонатів.

«Мені здається, в Україні такого результату точно ніхто не має. А в тому році даю ще більше енергії, щоб здобути ще більше перемог для нашої країни, тому так, Lussy Sky є лицем брейкдансу в Україні», – підсумував b-boy Олександр Гатин-Лозинський (Lussy Sky).