Мулен Руж: танцювальні факти про легендарне кабаре

935
Moulin Rouge - Dance Flow

Легендарне кабаре “Мулен Руж” відзначило своє 130-річчя.

За стриптиз в “Мулен Руж” могли заарештувати

У цього танцювального напрямку є не тільки дата виникнення, але і точний час: о 8 годині вечора 9 лютого 1893 року у відомому паризькому кабаре “Мулен Руж” танцівниця Мона скинула з себе весь одяг під час виступу, за що дівчину відразу заарештували і оштрафували на 100 франків, що викликало протест і безлади у столиці Франції. В той момент кабаре виповнилося всього лише 4 роки, і єдиним танцювальним напрямком, який дозволялося виконувати на сцені, був канкан.

Рекорд з піднімання ніг

Минулого свій ювілей – на 125-річчя – танцівниці “Мулен Руж” побили світовий рекорд Гіннеса за кількістю підйомів ніг над головою за 30 секунд – вони встигли зробити це 29 разів. Цікаво, що незабаром одна з танцівниць ще раз побила цей рекорд, округливши його до 30 разів.

Танцюристи з усього світу

Директор з комунікацій кабаре днями розповів про національний склад учасників шоу: “Ми проводимо прослуховування багато де в світі, в Парижі. Ми робили прослуховування в Канаді, Австралії, США, Скандинавії, Великобританії і так далі”.

У кабаре є і чоловіки

Сучасне шоу “Мулен Руж” дуже різноманітне. Це шоу з великою кількістю різних номерів, в яких беруть участь і чоловіки. Вимоги для них досить суворі: високий рівень підготовки в класичних і сучасних танцях, зріст від 185 сантиметрів і харизма.

Півмільйона глядачів

Така кількість глядачів щороку відвідує кабаре “Мулен Руж”. І це незважаючи на досить високий цінник: іноді вартість квитків доходить до 500 євро.

В “Мулен Руж” танцювали і суперзірки

В один час, а саме в шістдесяті роки минулого сторіччя, в кабаре була традиція: кожна знаменитість, що відвідувала “Червоний Млин” була зобов’язана виступити на сцені. У список таких зірок кабаре увійшли Едіт Піаф, Ів Монтан, Френк Сінатра, Елтон Джон і Михайло Баришніков.

У Ніколь Кідман з “Мулен Руж” погані асоціації

Ц фільмі “Мулен Руж” роль танцівниці зіграла Ніколь Кідман. На жаль, трюки для акторки далися складно: на зйомках вона отримала перелом ребра і сильно пошкодила коліно. Для того, щоб не випадати з виробничого графіка, деякі велики плани Ніколь Кідман довелося відпрацьовувати, сидячи в інвалідному кріслі.

У кабаре був акваріум з танцівницями

У 1964 році в холі кабаре стояв акваріум, в якому плавали оголені танцівниці. А в шоу «Феєрія», самою вдалою виставою цих років було те, що дівчина хлюпалась в акваріумі, заповненому зміями.

Багато танцівниць стали легендами

В перші ж роки свого існування кабаре робило ставку на те, щоб виховати нових зірок зі складу трупи. Всі вони носили вельми екстравагантні імена: Ля Гулю («Ненажера»), Рейон д`Ор («Золотий промінь»), Ніні-Пат-ан-л`Ер («Ніні-лапки догори»), Джейн Авріль (публіка охрестила її Мелініт-Динаміт) і Іветта Габріель.

Два конкуренти

“Мулен Руж”, незважаючи на свою неймовірну популярність, до сих пір має двох конкурентів: Lido та Crazy Horse. Однак, якщо ці конкуренти регулярно їздять з гастролями, то “Мулен Руж” можна зустріти тільки в Парижі.