Dance Flow Battles: правила

1193
Dance Flow Battles registered logo

Dance Flow Battles – це онлайн майданчик для батлів, де можна, не виходячи з дому, показати себе і свої здібності, побатлити з будь-яким танцюристом з будь-якого місця планети. А незабаром, можливо, з колоністами Місяця і Марса. 🙂

Правила

Правила батлів дуже прості.

1. Учасник заповнює і надсилає заявку (див. нижче), з посиланням на своє відео. Це відео може бути вже завантаженим на YouTube або в Facebook (тут треба перевірити, чи не видаляє сервіс музику, тому що вона чужа). Також файл відео можна передати нам через сервіс Fex.net – нам буде потрібне посилання на завантажений туди файл.

2. Учасник сплачує внесок 150 грн за участь у сезоні. Тобто адміністрація батлів переглядає заявку і відео, приймає їх, надсилає учаснику рахунок на оплату – як правило, це LiqPay-інвойс на email учасника, що був вказаний у заявці. Можуть буті й інші варіанти оплати.

3. Відео учасника публікується на цьому сайті разом із відео інших учасників на сторінці “Dance Flow Battles. Перший (другий, третій тощо) сезон”.

4. Судді дивляться усі відео, виставляють бали, формують Топ-32 учасників, які потрапляють у Сітку батлів.

5. Учасники Топ-32 упродовж тижня знімають і надсилають нові відео. І батляться зі своїми суперниками за вихід у Топ-16. Таким же чином формуються Топ-8 і Топ-4. Для фіналу учасники, що пройшли, готують вже по два відео. Судді визначатимуть переможця за двома виходами (відео).

6. Dance Flow Battles оголошують переможця сезону. Здійснюється виплата грошової премії, “Новою поштою” надсилаються дипломи. Відео переможця додатково публікується на сторінці Dance Flow Battles Hall of Fame.

При цьому усі відео усіх учасників залишаються на сайті. Усі учасники запрошуються до реєстрації у творчу екосистему Dance Flow Ecosystem, в групу Street Flow, для спілкування і подальшої співпраці. Так, в батлах є переможці, але ніхто не залишається поза Потоком. Dance Flow – для всіх.

Нагороди

Переможець у номінації Pro отримує грошову премію 1500 грн, диплом і публікацію у Dance Flow Battles Hall of Fame: Pro.

Переможець у номінації Beginners отримує грошову премію 1000 грн, диплом і публікацію у Dance Flow Battles Hall of Fame: Beginners.

Усі учасники сітки, починаючи з Топ-32, отримують дипломи.

Відео усіх учасників залишаються на сайті і працюють на своїх авторів як початкова реклама.

Райдер

Технічні вимоги до відео. Відео танцю повинно бути цілим, без монтажу, без накладеної музики. Тривалість відео – до 1 хвилини.

Для кожного етапу учасник знімає нове відео.

На відео повинно бути добре видно, що робить учасник. Хай суддям буде легко усе бачити.

Технічної якості достатньо 720p. Можна і 480p. Головне – усе в кадрі, усе гарно видно.

Головні переваги

1. Ми долаємо простір

Головна перевага онлан батлів очевидна – не треба нікуди їхати.

Можливо, у декого тимчасові фінансові труднощі і немає грошей на подорожі. А у когось немає часу. Онлайн форматом ми долаємо простір заради того, щоб кожен мав можливість показати себе, подивитися на інших.

Ти у найвіддаленішому від Києва селі, приїхати не можеш, але у тебе є смартфон і трохи інтернету? Тоді ти миттєво долучаєшся до Потоку. Ніщо не зупинить батл, час якого настав!

2. Потік або community

Ти показуєш себе. Ти бачиш інших. Можна спілкуватися, навчатися і навчати, робити спільні проекти. Dance Flow – це творча екосистема, що допомагає.

3. Ми не поспішаємо

Тобі треба представити свою хвилинну танцювальну творчу роботу. Для першого відео у тебе є місяць. Знімай вдома, на вулиці, на тренуванні. Вийшло невдало? Перезніми, зроби кращий варіант. Потім у тебе буде тиждень на кожне відео, якщо подолаєш відмітку Топ-32. Ми не квапимось. Нам потрібен потік натхнення, творчості, майстерності.

Ніщо не зупинить батл, час якого настав


Заявка на участь у батлах

↑ Якщо вашого стилю (пишіть його у коментарі) буде 32+ учасників, ми відкриємо для Вас окремий Потік.
If there are 32+ members in your style (write in the comment), we will open a separate Flow for you.

↑ Також Ви можете надіслати нам файл через сервіс fex.net - надайте нам лінк на завантажений файл.

АДРЕСА ОТРИМАННЯ НАГОРОД
(по Україні)

↑ Коментар, уточнення, додаткова інформація.
Additional information.