Конкурс Dance Flow. Учасники Першого сезону

Dance Flow Contest season 1

Шановні конкурсанти! Заявки на участь у Першому сезоні міжнародного професійного постійного онлайн конкурсу хореографічного мистецтва Dance Flow приймаються з 1 грудня 2019 року і до 10 січня 2020 року (але не зволікайте!)

Дивіться також → Заявка → Положення.

ПЕРШИЙ СЕЗОН ЗАВЕРШИВСЯ. Результати дивіться тут.


Злата Маланчук

16–18 років, м. Кривий Ріг

Танець: Chendlier

Дарина Долгова

9–12 років, м. Одеса

Танець: Я Разная (Юлия Джиоева)

Ілона Микитченко

9–12 років, м. Львів

Танець: Зажигалочка (Оля Пушка)

Вероніка Трошина

9–12 років, м. Запоріжжя

Танець: Стріт шаабі (Мадіна Кононенко)

Емілія Антоній, Єгор Масло

9–12 років, м. Охтирка Сумської області

Танець: Полька (Ірина Єрмак)
Дует Емілія Антоній, Єгор Масло (перший рік навчання), колектив “Шанс”

Перлина

9-12 років, с. Новопетрівка Бердянського р-ну Запорізької області

Танець: Стрибай (Катерина Сауленко)
Зразковий ансамбль естрадного танцю “Перлина”

13–15 років

Танець: Перед іспитом (Катерина Сауленко)
Зразковий ансамбль естрадного танцю “Перлина”

9–12 років

Танець: І нехай капає з неба (Катерина Сауленко)
Зразковий ансамбль естрадного танцю “Перлина”

13–15 років

Танець: Тримай ритм (Катерина Сауленко)
Зразковий ансамбль естрадного танцю “Перлина”

6–8 років

Танець: Скажене весілля (Катерина Сауленко)
Зразковий ансамбль естрадного танцю “Перлина”

13–15 років, Аліна Сиващенко

Танець: A little witch (Катерина Сауленко)
Аліна Сиващенко, Зразковий ансамбль естрадного танцю “Перлина”

9–12 років, Андрій Євтін і Юлія Бубнова

Танець: Мисливець за привидом (Катерина Сауленко)
Андрій Євтін і Юлія Бубнова, Зразковий ансамбль естрадного танцю “Перлина”

Каріна Шульга

13–15 років, м. Канів Черкаської області

Танець: Відродження (Наталія Іванова)

Фортуна

13–15 років, м. Христинівка Черкаської області

Танець: Пригода (Оксана Брицька)
Хореографічний колектив “Фортуна” Христинівського районного будинку дитячої та юнацької творчості Христинівської районної ради.

6–8 років

Танець: Мрії ляльок (Оксана Брицька)
Хореографічний колектив “Фортуна” Христинівського районного будинку дитячої та юнацької творчості Христинівської районної ради.

Змішана група

Танець: Раз ладошка (Оксана Брицька)
Хореографічний колектив “Фортуна” Христинівського районного будинку дитячої та юнацької творчості Христинівської районної ради.

Марія Підручна

9-12 років, м. Чортків Тернопільської області

Танець: Напролом (Світлана Міщенко)
Real Dance Studio

Wi-Fly

16–18 років, м. Бахмут, Донецької області

Танець: Super Girls (Ганна Сітало)
Wi-Fly, хореографічний колектив КЗ “Бахмутський педагогічний коледж”

Софія Діомент

6-8 років, м. Миколаїв

Танець: Варіація з дзвіночками (Лариса Семисюк)
Студія класичного танцю Миколаївського Коледжу культури і творчості

СанРайз

Змішана група, с. Нерубайське Одеської області

Естрадний танець: Hello (Тетяна Бушан)
Аматорський танцювальний колектив “СанРайз”, Великобалківський сільський клуб

Ангеліна Монах

9-12 років, с. Введенка Одеської області

Індійський танець (Евгений Ким)
Стилізованій народний танець: Запали вогонь (Людмила Кім)

Всеволод Ромашов, Анастасія Руденко

6-8 років, м. Пологи Запорізької області

Танець: Краковяк

Баттерфляй

13-15 років та змішані групи, м. Родинське Покровського району Донецької області

Танець: Тарантелла (13-15 років)
«Баттерфляй», хореографічний колектив Родинського БТДЮ
Танець: Чарівна Африка (Afro-Jazz, змішана група)
Ковбойський танець (змішана група)
Танець: Веснянка Лети, Пташечка (змішана група)

ІМПУЛЬС

9–12 років, м. Маріуполь

Стилізованій народний танець: Ромашка (Анна Паніотова)
ІМПУЛЬС, колектив сучасного танцю

Діана Лимаренко

16–18 років, м. Київ

Modern/Modern-Jazz танець: The Path (викладач Ірина Скрипнік, хореограф Ксенія Зверева)

Ксенія Іващенко

11 років, м. Дружківка Донецкої області

Ксенія Іващенко – солістка народного хореографічного колективу “БРАВО”
Естрадний танець: Ранок. Пробудження (Тетяна Петрова)
Естрадний танець: Не твоя війна… (Тетяна Петрова)

Анастасія Рей

16-18 років, м. Харків

Street Dance show – Мой берег (Анастасія Павлова)

Творча екосистема Dance Flow Ecosystem
Творча спільнота «Сузір’я Україна»